Naše nabídka
Anténní technika->
Další služby
Montáže antén
Digitální vysílání
UPC Direct
Poskytování internetu
Rychlé hledání
 
Použijte klíčová slova pro nalezení zboží které hledáte.
Rozšířené hledání
Můj účet
Nejste přihlášen
Změna registračních údajů
Historie a stav objednávek
Odhlášení
Informace
Jak nakupovat
Způsob dodání
Reklamační řád
Ochrana dat
Kontaktujte nás
Ochrana osobních dat
Vážení zákazníci, děkujeme za váš zájem o námi nabízené zboží. Na tomto místě bychom vám rádi objasnili důvody, které nás vedou ke sběru jistých osobních informací o Vaší osobě, případně firmě.

Naše společnost si je vědoma skutečnosti svědčící o neochotě zákazníků poskytovat jejich osobní informace. My Vaše soukromí respektujeme a sběr Vašich osobních údajů provádíme pouze za účelem zkvalitnění našich služeb. Veškerá data, která získáme od vás při registraci do databáze, jsou chráněna před potenciálním zneužitím.

Jako zákazník musíte při Vaší registraci uvést následující údaje. Jste-li fyzická osoba, jsou to tyto:
 • Vaše jméno a příjmení
 • Kontaktní adresu - ulici, město, PSČ
 • Telefonické a e-mailové spojení
 • Výše uvedené informace identifikují Vaši osobu jako kupujícího a používáme je pouze k účelům jako je doručení zboží, potvrzení přijetí objednávky, expedice zboží, fakturaci apod. V případě, že budete chtít dodat zboží na jinou adresu, než je ta uvedená při registraci, můžete toto při odeslání objednávky snadno učinit.

  V případě, že budete nakupovat jako fyzická osoba – OSVČ, nebo právnická osoba, budete uvádět při registraci tyto údaje:
 • Jméno firmy
 • Kontaktní adresu - ulici, město, PSČ
 • Telefonické a e-mailové spojení
 • IČO a DIČ
 • Tyto údaje nám umožní doručit zboží, zaúčtovat platbu, vyhotovit daňový doklad a identifikovat Vaší platbu učiněnou bankovním převodem.

  Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše osobní data před zneužitím. Veškerá data tohoto typu shromažďujeme pouze kvůli tomu, abychom vám umožnili se vracet k Vašim objednávkám a především aby Vaše identifikace v systému byla jednoduchá a zboží se k Vám dostalo v co nejkratším čase.

  Údaje o Vašich nákupech vedeme v databázi předeším kvůli zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a podobně.
  Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům. Naše společnost na tomto místě prohlašuje, že neprodává, nepronajímá a ani jinak neposkytuje osobní data svých klientů žádné třetí straně.
  Pokračovat